خشت اول بازار طلا نمایش بزرگتر

فقط آنلاین

خشت اول بازار طلا

خشت اول بازار طلا 

جزئیات بیشتر

490,000 ریال

اطلاعات بیشتر

بعضی از افراد از جمله کارگران و کارمندان دولت همیشه در حال ناله کردن هستند و همیشه گلایه دارند که میزان حقوق آنها کفاف گذران زندگی را نمیدهد و به محض دریافت حقوق همه آن صرف هزینه های روزمره میشود آنها همیشه گلایه مند هستند زیرا حقوق آنها از میزان گران شدن کالاها پایین تر است پول را هم که پس انداز میکنند هر روز بی ارزش میشود .

کارمندان برای مقابله با گران شدن و ایمن نمودن پولهای پس اندازی خود اقدام به خرید مسکن یا طلا مینمایند ولی افرادی که میخواهند وارد بازار شوند باید پول نقد داشته باشند یا باید به بانک مراجعه نموده وام همراه با سود بالا دریافت کنند که راه حل منطقی نیست 

تورم از جمله پدیده‌هایی است که می‌تواند آثار و تبعاتی مثبت و منفی به دنبال داشته باشد و مهمترین اثر آن توزیعی است به نحوی که به نفع گروه‌های پردرآمد و به ضرر گروه‌های فقیر و کم‌درآمد و حقوق‌بگیر است.

به عبارت دیگر تورم به افراد دارای درآمدهای پولی ثابت، ضرر می‌زند و از قدرت خرید آنان می‌کاهد و در مقابل، به نفع اغلب کسانی تمام می‌شود که درآمدهای پولی متغیر دارند. 

تورم همچنین هزینه‌های عمومی دولت را افزایش داده و در نتیجه دولت را مجبور به کسب درآمد بیش‌تر یا استقراض از بانک مرکزی می‌کند که در هر دو حالت ضربات جبران ناپذیری را به اقتصاد کشور وارد می‌کند.

تورم، در عصر حاضر، ابعاد اجتماعی و سیاسی گسترده‌ای پیدا کرده‌است. دلیل این مسئله، ارتباط تنگاتنگ تورم با زندگی افراد جامعه‌است. علاوه بر آن، ثبات سیاسی و اقتصادی یک کشور از طریق شاخص‌های متفاوتی سنجیده می‌شود که تورم از جمله آنهاست.

بر اساس گزارش صندوق بین‌المللی پول، ایران در سطح خاورمیانه بالاترین نرخ تورم را داراست. در حالی که میانگین نرخ تورم در کشورهای خاورمیانه برابر با ۳٫۳ درصد است.

ایران، دومین نرخ بالای تورم را در سطح جهان دارد. بر اساس این گزارش، زیمبابوه با نرخ تورم ۱۸۷٫۲ درصد، بالاترین نرخ تورم را در دنیا دارد.

وقتی به ویژگی‌های تورم در ایران نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که تورم در ایران با رشد اشتغال و رونق بازار همراه نبوده است. از طرفی دستمزدها متناسب با تورم رشد نمی‌کند.

حال راه حل این مشکل چه میتواند باشد، در این آموزش ما به شما یاد خواهیم داد که چگونه میتواند غول تورم را ضربه فنی نموده و با خیالی راحت روزگار را خوش و خرم سپری نمایید.

ما در این آموزش به شما خواهیم آموخت که زمانهایی که اجناس و کالا ها به سرعت نور در حال گران شدن هستند مثل آب خوردن حتی شاید از آن هم ساده تر با افتتاح یک حساب بانکی خاص همانند اکثر طلافروشان که این کار را انجام میدهند شما نیز وارد بازار شوید با افزایش قیمت طلا همراه شوید و پس از پایان گران شدن و  برداشت سود حاصل از معاملات با خیالی آسوده و راحت نزد خانواده برگردید و نگرانی و دغدغه افرادی که همیشه نالان هستند را نداشته باشید.

دقت نمایید بار روش عادی خرید طلا شما نمیتوانید این عمل را انجام دهید ولی با افتتاح این حساب بانکی ماجرا کاملا متفاوت خواهد بود که در فرآیند آموزش به تمامی موارد اشاره شده است.

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

مقالات مرتبط