فلزات گرانبها

فلزات گرانبها

زیرشاخه ها

 • قیمت شمش طلا

  قیمت شمش طلا سوئیسی  24 عیار یا طلای خالص که از جمله معروفترین شمش ها میباشد و نحوه محاسبه قیمت شمش طلا با وزن و عیار دلخواه میتوانید از بخش محاسبات اقدام به محاسبه قیمت شمش طلا نمایید.

 • قیمت طلای 24 عیار

  قیمت طلای 24 عیار امروز در بازار تهران قیمت طلای 24 عیار یعنی طلای خالص

 • قیمت طلای 18 عیار

  قیمت طلای 18 عیار امروز در بازار ایران و شهرهای مختلف کشور از جمله تهران اصفهان قیمت گرم طلای ۱۸ به صورت لحظه ای و به روز متغییر است، قیمت هر گرم طلا در بازار امروز تهران برای دانستن قیمت طلای 18 عیار از فهرست سایت گزینه قیمت را انتخاب نمایید. قیمت هر گرم طلا در بازار امروز تهران قیمت طلای هیجده عیار که گاها طلا فروشان آن را طلای 750 نیز میگویند و تعیین قیمت طلای 18 عیار استاندارد رسمی کشور میباشد.

 • قیمت طلای 22 عیار

  قیمت طلای 22 عیار یعنی دو واحد کمتر از طلای خالص قیمت طلای 22 عیار

 • اونس طلا

  اونس طلا قیمت جهانی قیمت اونس طلا جهانی واحد بین المللی مبادلات طلا در کشورهای دیگر میباشد که به اسم انس شناخته میشود انس و یا اونس فرقی از لحاظ نوشتاری ندارند. اونس (مخفف: oz) از واحدهای جرم است. Oz سرواژهٔ «ounce» است.

  اونس چیست؟

  اونس برای اندازه‌گیری وزن فلزات گران‌بها، یعنی طلا، نقره، پلاتین، رودیم و پالادیم از اونس بین‌المللی تروا استفاده می‌شود که معادل ۳۱٫۱۰۳۴۷۶۸ گرم است. این اونس فقط برای اندازه‌گیری فلزات گران‌بها کاربرد دارد و وزن شمش‌ها و سکه‌های طلا و دیگر فلزات گران‌بها و نیز قیمت آن‌ها معمولاً با اونس تروا بیان می‌شود. اصطلاح «یک اونس طلا» به‌معنی طلایی یک‌تکه یا ساچمه با وزن یک اونس تروا و با خلوص ۹۹٫۹۹٪ (۲۴ عیار) است.

  اونس تروا (تروی) چیست؟

  اونس تروا (تروی) (به انگلیسی: troy ounce (oz t)) یکای اندازه‌گیری وزن در دستگاه امپراتوری است که برای اندازه‌گیری وزن فلز گران‌بها کاربرد دارد.

  یک اونس تروا دقیقا برابر است با ۰٫۰۳۱۱۰۳۴۷۶۸ کیلوگرم یا ۳۱٫۱۰۳۴۷۶۸ گرم.
      به صورت حدودی ۳۲٫۱۵ اونس تروا برابر با یک کیلوگرم است.
      یک اونس تروا برابر با ۱٫۰۹۷۱۴ اونس هست.
  اونس تروا یکی از یکاهای اندازه‌گیری تروا هست که برگرفته از پول رومی است در روم باستان از شمش برنزی برای اندازه‌گیری وزن استفاده می‌کردند

  قیمت هر اونس طلا در بازار های جهانی

  قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی به صورت لحظه ای در قسمت قیمتها نمایش داده میشود قیمت هر اونس طلا از منابع خارجی دریافت میشود.

  اونس به گرم

  تبدیل اونس به گرم

  هر اونس چند میلی لیتر است

  قیمت هر اونس پلاتین


  هر اونس طلا چند دلار است؟

  هر اونس طلا چند دلار است یعنی قیمت هر اونس طلا چقدر است که هر دو یک جمله یکسان هستند

 • قیمت نقره

  قیمت نقره هر گرم با عیار 995 در بازار امروز تهران به صورت شمش های یک کیلویی معامله گردید که قیمت نقره به صورت لحظه ای با توجه به نواسانات هر اونس نقره در بازار جهانی متغییر بوده و قیمت نقره در ایران را مشخص میکند.

 • قیمت پلاتین

  قیمت پلاتین و هر اونس در بازار های جهانی

محصول در این دسته بندی وجود ندارد